חגים

מחפשים מתכונים מיוחדים לחגים? אוכל חגיגי שבאמת שווה את ההשקעה?

באתר "מלך המתכונים" תוכלו למצוא מתכוני חג מיוחדים שמתאימים לחגים רבים - גם חגים יהודיים, חגים נוצריים או חגים מוסלמיים. כאן תמצאו שפע של מתכונים לחגים שתוכלו להכין אותם בכל פעם כשיש חג או אירוע מיוחד שבו תרצו לפנק ולהתפנק.

ניתן למצוא מגוון רחב של מתכונים לחגים שונים, כגון פסח, ראש השנה, יום כיפור, סוכות, חנוכה, פורים ועוד. לפסח ניתן למצוא מתכונים למנות ללא חמץ וללא קמח, כמו גם מתכונים למנות עם מצה, בשר ודגים. המתכונים כוללים מנות ראשונות, מנות עיקריות, תוספות וקינוחים.

לראש השנה ויום כיפור ניתן למצוא מתכונים למנות מתוקות ומלוחות כאחד, כמו כן, לחנוכה ופורים ניתן למצוא מתכונים למנות מיוחדות ומגוונות עם רכיבים כמו פתיתים, תפוחי אדמה, עוף, בשר וכדומה. כמו כן, בקטגוריית חגים ניתן למצוא גם מתכונים למנות עם חומרי הגלם המסורתיים לכל חג, כמו תפוחי עץ לראש השנה, מנות חגיגיות לסוכות, עוגיות המעוצבות לחג המולד וכדומה. חג שמח ובתאבון!

הכנה נעימה!
מתכון לאוזני המן פרווה
5/5
זמן הכנה:
90 דק׳

חגיגה מתוקה: אוזני המן פרווה מפנקים ומשמחים

עוגת קרמבו כשרה לפסח
5/5
זמן הכנה:
75 דק׳

עוגת קרמבו כשרה לפסח שלא יישאר ממנה פירור

Challah bread. Sabbath kiddush ceremony composition. Freshly baked homemade braided challah bread for Shabbat and Holidays on white wooden background, Shabbat Shalom. Top view. Copy space.
5/5
זמן הכנה:
210 דק׳

מתכון לחלה אוורירית: לחם קלוע שמימי

דילוג לתוכן